کتاب راز و نیازهای برنامه ریزانه

از سری جامعه/ عمومی

 

 "راز و نیازهای برنامه ریزانه"

زندگی انسان آکنده از لحظات و فرصت هایی است که عاقبت و سرانجام آدمی را رقم می زند، لحظه هایی کوتاه که نهایتا یک عمر به درازا کشیده و بعد از آن دیگر فرصت برای همیشه تمام می شود. این در حالی است که هر انسانی بنا بر ویژگی کمال طلبی اش، خواستار همه خوبی ها بوده و نیاز به تمامیِ داشتن ها و کمالات را در خود احساس می کند. با این وصف، چگونه باید این بی نهایت را در این فرصت محدود بدست آورد؟
راز و نیازهای برنامه ریزانه سرّ رسیدن به بی نهایت کمال است در این اندکی فرصت، راه هایی از میان کلام خالق هستی و از گنجینه حکمت های برگزیدگان این عالم.
کتابی که پیش رو دارید حاصل پژوهش های صورت گرفته در مجموعه مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام دانشگاه تهران است که پیرامون مهارت های مدیریت زمان و برنامه ریزی بر اساس قرآن و روایات صورت گرفته و بصورت جزوه ای تحت همین عنوان منتشر شده است. با توجه به اهمیت این مطلب که می بایست برنامه های زندگی را بر اساس ساختار وجودی انسان و عالم هستی تبیین نموده و مورد استفاده قرار داد تا به بهترین صورت انسان را در رسیدن به هدف نهایی و غایی اش رهنمون گردد، بر آن شدیم تا مهمترین مطالب کاربردی این جزوه را در قالب کتابی ارائه نماییم تا استفاده آن برای عموم افراد جامعه مقدور گردد.

/ 7 نظر / 46 بازدید
بانوی معصوم

داشتم لینک هایتان را نگاه می کردم. چقدر خوش ذوق و با سلیقه! تا حالا اینطوری ندیده بودم!

افسر سایبری موعود

سلام ممنون از حضور شما. واقعا مطالب جالب و پر محتوایی بود. ان شاء الله همیشه موفق باشید. یاعلی[گل]

كوثر

سلام عجب وبلاگ پرباري داريد همه زندگي‌تان پر بار باشد و پر از نور قرآن شما هم با اجازه لينك شديد

صادق

کاش راهی برای تهیه کتابها مطرح می کردید 09191961703

مهدیه

خدا خیرتون بده ما بچه روستایی ها چه شکلی کتاب ها رو تهیه کنیم اسم و شناسنامه کتاب به درد ما نمی خوره لطفا" خرید اینترنتی- یا خرید پستی بگذارید. مدرسه غیر از تهران در شهرستان ها هم شعبه دارد؟ تشکر

غریبه آشنا

با سلام خیلی وقته خبری ازتون نیست! دعامون کنین یا علی(ع)

ماهی تشنه

با سلام و خسته نباشید تذکر: عکس کتاب این مطلبتون رو نذاشتین ممنون از اطلاع رسانیتون